Beyblade In Poland / Beyblade w Polsce

Hi Guys.

I'm a guy from Poland where Beyblade used to be famouse when I was younger.
I am trying to become a Tournament Organizer for WBO and I hope that you will support me in my journey to become better.
I'm gonna need a lot of activity down on this post to make sure you guys are intrested in this types of event.
It would be great to show some amazing attendance on further tournaments.
In the beggining Tournament will be organized at the Park in Wroclaw but in the future we can organize tournaments in other cities.
https://www.google.pl/maps/place/Altana+...17.0884978

I have a lot of Beyblade stuff so if u don't have something you will have a oppurtunity to have a look and pick some parts for yourself from my collection.
I hope you guys can help me to become One of the Organizer In Poland.
 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Siemanko ! Witam was Bardzo Serdecznie.

Pochodzę z Polski gdzie Beyblade za czasów dzieciństwa był bardzo popularny choć ostatnimi czasy zmazał się on z naszej pamięci.
Staram się otrzymać prawa organizatora turniejów od WBO i mam nadzieje, że mi w tym pomożecie.
Potrzebuję jak największej liczby aktywności pod tym postem aby inni zobaczyli, że jest zainteresowanie Beyblade w Polsce oraz są chętni do uczestniczenia w pojedynkach, które planujemy w przyszłości organizować.
Turnieje początkowo odbywałyby się we Wrocławiu W Parku Szczytnickim przy Altanie 
https://www.google.pl/maps/place/Altana+...17.0884978

Z biegiem czasu prawdopodobnie Turnieje odbywałyby się w innych Wiekszych miastach, prawdopodobnie w parkach lub wcześniej wynajętych salach.
Jestem w posiadaniu dość okazałej kolekcjii części do Beyblade oraz stadionów, w przypadku gdyby czegokolwkiek Wam zabrakło lub chcielibyście wypróbować inne części, jestem w stanie Wam je udostępnić.
Mam nadzieje, że pomożecie mi osiągnąć sukces i razem zbudujemy całkiem zgraną społeczność ^^
Nwm czy tu moge napisać o tym ale mamy grupę na fb polską na ktorej chcemy zrobic turniej w tym roku jak będzie conajmniej 6-8 osób napisz na priv jak chcesz info o grupie//
Idk am i allowed to say this on this forum but we have polish beyblade group on fb on which we plan to make a tournament if there will be from 6 to 8 people message me on priv if u want info about fb group