Rankings

  • Format
    BeyRank
  • N/A
  • N/A

Bio

Country: United States Registration Date: Jan. 07, 2022
در مورد ادغام بیرونی، هم اپل موزیک و هم اسپاتیفای از اکوسیستم اکو آمازون پشتیبانی می‌کنند و به مشترکین اجازه می‌دهندیکی از چشمگیرترین خدمات موسیقی را در سراسر جهان ارائه می دهد، اما برای استفاده حداکثری از آن باید از تلفن های هوشمند، تبلت ها، رایانه ها و باکس های پخش جریانی اپل استفاده کنید دانلود آهنگ با دستورات صوتی ساده الکسا آهنگ‌هایی را روی سیستم‌های خانه هوشمند این شرکت پخش کنند،. ما باید در اینجا به برای تجربه کاربری ساده و آسان، فراگیر بودن و افزایش دسترسی به ادغام‌های شخص ثالث، برتری دهیم.

عملکردهای اجتماعی به مشترکین این امکان را می دهد که دوستان خود را دنبال کنند (اگر هر دو در هستید و حساب های خود را متصل می کنید) و ببینید به چه چیزی گوش می دهند و چه کسانی را دنبال می کنند. همچنین به کاربران این امکان را می دهد که لیست های پخش را به اشتراک بگذارند یا توصیه کنند، به همراه توانایی انتشار تاریخچه شنیداری خود در فیس بوک، که سپس به دوستان آنها اجازه می دهد فعالیت را لایک یا نظر دهند.
دانلود آهنگ . هنگامی که از آخرین هدفون، سبک و کدک عبور کردیم، دیدیم که بهترین انتخاب است، زیرا بدون توجه به متغیرهایی که به آن می‌زنیم عملکرد قابل‌توجهی داشت. علاوه بر این، ما همچنین یک بررسی کامل هدفون انجام دادیم و سایر پخش کننده های MP3 را صرفاً بر اساس کاربر پسند بودن و کاربردی بودن آنها در شرایط خاص انتخاب کردیمی موجود در سایت ما، کمیسیون دریافت کند.Tournament History

roslinb hasn't participated in any recent tournaments.