Bir VATOLOCO___ (Beyblade gerçek ruhunu düşleri INOSCENCIA) IS

Tabii şimdi ki bu Beyblade benim irrationalities hakkında konuşmak ...
Sanırım unutmak beri mücadele Beyblade metal ve bu bizim bardağı taşıran son damla, her dernek her yerde, bu en kötü durumda bir şekilde lonca kesme üyesi olacak, bugüne kadar biz edilmiş gelir herkes hatırlatır Bazı nescesitados her bu oyun pratik tutmak için başka ve çok gerçeği bu dernekler "kayıp ruhunu kurtarmak için bırakıldı görmek idi.
Bu benim için ön aslında satın almak ve "Şimdi bu kardeşlik ruhu var federasyon bir tür form oluşur ...
Bu iki WBO destek istemiyorum Bak, bu onun temel amacı olduğunu WBO tarafından oluşturulan, ancak her biri orijinal amacından WBO birleştirmeye ve her merkez descidio yapmak olmadan sapmaktır olduğu varsayılmıştır WBO presisamente "ortak kuralları" geçerli, neden sadece tüm yerlerde WBO kurallara turnuva standart yapmak değil.
Bu ceza bir yolu WBO ve etkinlikler olduğunu federasyon arasında karşılıklı her ülkenin özellikle böyle bu büyümeye ve bir şey önemli hale qeu var.
Seni ne sizin sadakat için, (sormak ne İspanyolca forumda aranıyor osease veren İtalyan forumda yok, değişim için güçlü olmak da dahil olmak üzere kapalı topic__ örneğin durumu), WBO kurallar biz sadece bizim federasyonda WBO dünya olacağını bize ve bu form arasında çok fark olan durdurmak gibi.
Sadece başka bir yolu herkese ulaşmak için (hatta olanlar esas olmadan ve biraz eğlenelim sadece bu oyun eleştirmek) bir federasyon olması olurdu, formalisaria ek olarak hepimizi (ve o dönem sonuçları sunmak için Federasyonu işlemeye kalktığı Oyunda bazı iyileştirme, kuralları ve profecioinalismo), dünyanın her dernek üye, herkes kendi ülkelerinde kendi ofisleri takip edecek respectivos.y neden yerine üzerimize düşeni için bunu birlikte federasyon yapmak katılmak her rekabet, aslında orada biz ülke ve EJ: MEKSİKA --- (ülkenin bea kuzey ve df kuzey kesiminde), (upbp merkezi bölüme toprakları bölmek değil her ülkede üyeleri tarafından herhangi bir anlaşmazlık dolayısıyla df merkezi parçası), (başka bir dernek doğu), (başka bir Batı) ___por ejemplo___
Ben aslında "benim irrationalities" Bu oyunda biraz saygı empoze öne getirmek istiyorum.
Veran ... Tüm bu sebebi yapmak zorunda sadece ki benim proje hakkında ben, annem (dinlenme Out başlayarak bellek dahil birçok kişi inanıyorum çok fazla söz yapılmış), artı onu gördüğü bir kız çok ve çok Beyblade Gustava intihar ve Beyblade anlamadı ve civciv alay aptal insanların ayrımcılık, basitçe ve duramaz maalesef hayatını aldı bir noktaya ulaştı ...
Bu yüzden size bu yaşam tarzını yapabilirsiniz kadar ki dinlenme olacak yinelemek, ben bunun için var tanımı nedir böylece, bana bir tuhaflık ya da bir oyun değil, bir hobi veya bir hobi değil, hiçbir gerçek fedakarlık Bu şey büyük yapmak isteyen kimse sizi bu şekilde almak durumunda.
arkadaşım savaş Jan No suç, ilk olarak ve en iyi serisi (tops kontrolünde oyun taklit etmek için sadece bugüne kadar girişim) ve gerçeği kendi tasarımlarını daha metal telemetrik mücadele Beyblade daha iyi tanımak olduğunu kaydetti brad , hayranlarının ve tanıtım ve sürdürülebilir bağlılık bir oyun şirketi kendi savaş tops dönmek amacıyla yabancı süregelen desteği olmadan herhangi bir şirketin bir reklam kampanyası üzerinde odak oyun, sadece alınan aynı olur Hasbro ve takara, sen açık dünya fikrine yapmak için izin bir televizyon dizisi koymak ve ticari ainme serisi çağrılacak reklam psikologlar önceden profesyoneller tarafından (orada için tasarlanmış crammed) böylece burnu seni büyüleyecek ve fikri gerçek verir, ama sahte bir gerçeklik sizin için ürünü satın almak için oluşturulur.
Ben bir ürün daha, bu şey o kadar büyük ki sadece bir iş, ister özel ise kendinden besleyen ama ne çocukların inoscencia dünyasında bir ürün (satmak için yararlanmak isteyen olur yapmak istiyorum görüş sadece benim nokta ise açıklık bunun almaya çalıştı ve gelecek nesiller için sol bir şey haline dönüştürme tek varlık beybrad hayranım bu kişi) ... sağlıklı bir şekilde bir arada yaşama gerçeği ve sorunların çözümü destekleyen bu güzel oyunun hayranları için ciddi bir taahhüt egzersiz ek olarak.
Bütün dünya tarafından uyulmasını sağlamak zorundadır, bu ciddi ve böylece futbol endüstrisi kadar büyük spor şirketleri ile rekabet edebilir. (Biliyorum o inanılmaz an mantıksız geliyor ama bu benim mücadelesi ve olsam bile başında ölen dinlenme değil, I) Bu miras bırakmak.
ki, bu oyun her üye inoscencia uygulayıcısı teşvik beri, biz başka bir spor olan dünyada onu ve böylece uygulama her çocuğun eğitim teşvik olur olmaz bir değerler düzeni anlamına gelir yanı sıra o suç gibi toplumsal sorunlara karşı mücadele vereceğini ve bu chavito çocuklar ya ana hatları ortaya olurdu bu yana doğru ve yanlış.

her birimiz gibi Blader'lar kadar 12 kadar olan 21 yıllık (veya en büyük yaş), biz eleştirmek umurumuzda değil ne aşk, basit gerçeği biz yolu aklın ve değeri bir hayatın çerçevesi vardır için mümkün olduğunca sağlıklı bu güzel spor oyun ve bizim inocsencia parlamaya olmanın aptal olmak demek değildir inoscente, alışılmış burada mexico denilen olduğu gibi, ama biz daha iyi bir gelecek, gerçekten başarılı yapmak bir gelecek anlamındadır , bu benim söz ne aramak ve bu deverdad Beyblade etmek biz alışkın olan bu dünya solmuş neden umrumda değil bir kaç kez (I pendejee) ben bir şey yaptım veya verdiği bir şey denemek bilerek ölmek süre dünyaya doğru yönde ve aynı zamanda bana gururla ölmesine izin ve zihin bilmenin huzuruyla ki gelecek nesiller için daha iyi bir dünya için mücadele yapılmış beni doldurur.

"Bu hassas bir hayat ilginç kılan bir rüya gerçekleştirme imkanı vardır."
Paulo Coelho

"Progress Ütopyalar hayata geçirilmesidir."
Oscar Wilde